Vegetariánská restaurace - indická restaurace, Curry Palace

Naše indická restaurace Curry Palace je založená na rodinné tradici, která má za cíl zajistit, aby se u nás host cítil opravdu jako doma a ochutnat speciality naší Indické a Bangladéšské kuchyně.

Všechna naše jídla jsou připravována na čerstvém slunečnicovém oleji.

Jídlo je naším koníčkem a vášní. Jsme proto rádi, pokud poznáme i takové hosty.

Naše rodina a zaměstnanci se těší na Vaši návštěvu.

Vaše indická restaurace Curry Palace.

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde
Indická restaurace Praha 7: restaurace zaměřená jak na vegetariánskou kuchyni, tak na klasickou kuchyni indických kuchařů. Indická restaurace, kvalita pokrmů, připravovaných z bio surovin podle tradičních indických receptur. Indická restaurace, vegetariánská restaurace, Praha, Praha 7, Holešovice, Bubeneč, Letná

Indická restaurace Praha 7: je založená na rodinné tradici, která má za cíl zajistit, aby se u nás host cítil opravdu jako doma a ochutnat speciality naší Indické a Bangladéšské kuchyně.

Vegetariánská restaurace Praha 7: proslulá svými chutnými a výživnými vegetariánskými pokrmy. Příjemná a stylová restaurace nabízí pestré menu vegetariánské i masové kuchyně s využitím zejména tuzemských sezónních potravin.

Indická restaurace Praha 7: jídla vaříme a připravujeme ze zeleniny, obilovin, luštěnin, mléčných výrobků, ovoce, oříšků, medu … . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
<sklikReklama_179> </sklikReklama_179>